Natjecanje u graničaru održano je u Vinkovcima u OŠ Vladimir Nazor. Sudjelovalo je 8 ekipa. Naša škola je uspješno savladala sve 4 ekipe i dospjela u finale. U napetoj finalnoj završnici bolji od nas su bili učenici OŠ Lovas i odnijeli pobjedu. No, unatoč tome s ponosom smo osvojili 2. mjesto i donijeli medalje našoj školi. Čestitke na borbenosti, ustrajnosti i sportskom duhu učenicima i učitelju Luki Sambol!
Sretan rođendan Matošu i Matoševcima!
Kao i svake godine, u petak 12. lipnja obilježili smo Dan naše škole, OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik. Učenike, roditelje i ostale goste pozdravila je učiteljica hrvatskog jezika Darja Šišić (kojoj možemo zahvaliti na cijeloj organizaciji), ravnateljica naše škole...



