Jučer su naši učenici razredne nastave pogledali lutkarsku predstavu kazališta “Suncokret” iz Splita. Predstava nosi naziv “Što ću biti kad odrastem?”. Na šaljiv i zanimljiv način došli su do zaključka da je svakome njegovo zanimanje najbolje, ali i da su sva jednako važna za funkcioniranje društva kao zajednice.
Oproštajna četvrtaša
Učiteljica Nevenka ovih dana ispraća još jednu generaciju četvrtaša. Učiteljima je taj dan jako važan jer gledaju u svoje učenike koji su puno toga naučili. Odrasli su. Četvrtaši su svojom oproštajnom pokazali svim učiteljima da su ozbiljni i više nisu tako mali, nego...



