Obavijest roditeljima djece dorasle za upis u I. razred OŠ
Autor: Tatjana Vuko-Pejak, 31. 1. 2024.

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK

O B A V I J E S T  R O D I T E L J I M A

djece dorasle za upis u I. razred šk. 2024./2025. godine

U I. razred osnovne škole upisuju se djeca rođena u razdoblju od 1.4.2017. do 31.3.2018.

Upis djece u prvi razred osnovne škole provodi se elektronskim putem korištenjem Nacionalnog informacijskog sustava upisa u osnovne škole. Sustavu roditelji mogu pristupiti putem portala e-Građani. Roditelji koji nemaju vjerodajnice za ulazak u portal e-Građani trebaju ih zatražiti  putem (Fina-e, Internet bankarstva, e-osobne).

Upis u prvi razred elektronskim se putem provodi od 22.2.2024. do 31.3.2024.

Roditelji koji nemaju vjerodajnice za ulazak na navedene portale, mogu se javiti u školu, koja će prijavu za upis djeteta u prvi razred izvršiti umjesto njih.

Sve potrebne informacije (testiranja u školi, liječničke preglede i laboratorijske pretrage)  roditelji će dobiti putem web stanice škole: http://os-agmatos-tovarnik.skole.hr/

Molimo roditelje da prate stranicu škole.

Priloženi dokumenti:
Obavijest_o_upisima_u_1._razred_OS.docx (12.99 KB)