Poziv na humanitarnu akciju Pokaži svoju dobrotu
Autor: Ivan Kunac, 22. 11. 2019.

Poštovani učenici, roditelji, učitelji, zaposlenici škole, ljudi dobre volje!                                                        Već tradicionalno i ove godine provodimo humanitarnu akciju pod nazivom „Pokaži svoju dobrotu“. Cilj nam je probuditi ono najplemenitije u nama, ljubav prema bližnjemu u potrebi te pokazati svoju ljudskost u konkretnim prilikama.

U vremenu od 25.11.2019. do 13.12.2019. u školi prikupljamo prehrambene namirnice i higijenske potrepštine koje će obiteljima u potrebi biti podijeljene u predbožićne dane.

Na poticaj Hrvatskog Caritasa svi učenici naše škole preuzet će narukvicu s poticajnim mislima koje potiče na važnost dobrote u svakodnevnom životu.  Pozivamo roditelje, ako se žele uključiti u ovu akciju,  da po učenicima daruju 10 kn.  Pozivamo sve učitelje, stručne suradnike i ostale djelatnike škole da svojim novčanim darom pomognu ovu plemenitu akciju. Prikupljeni novac proslijedit ćemo Hrvatskom Karitasu kroz projekt „Za 1000 radosti“ i unicefovom projektu „Škole za Afriku“.

Svima sretni i blagoslovljeni nadolazeći božićni blagdani!

U Tovarniku, 22. studenog 2019.

Koordinator projekta Ivan Tutiš, vjeroučitelj