CAP radionice u II. razredu
Autor: Administrator , 12. 5. 2015.

8. svibnja u drugom razredu održane su radionice CAP programa. Voditeljice-pomagačice CAP programa s učenicima su razgovarale o njihovim pravima da budu SIGURNI, JAKI I SLOBODNI.

Učenicima su prikazana tri igrokaza: Dijete protiv djeteta, Neznanac protiv djeteta i Poznata osoba protiv djeteta. U igrokazima su sudjelovali i učenici koji su pomagali svom prijatelju da sačuva svoja prava.

Djeca su naučila zalagat se za sebe, naučila su sigurnu jaku i slobodnu riječ NE, sigurnosni vrisak koji će koristiti kada su u opasnosti, te kome se mogu obratiti kada imaju problem.

Nakon radionica učenici su ispunjavali evaluacijske listiće u kojima su iskazali da im se jako svidjelo i da su puno naučili.

Na kraju je sve obilježeno zajedničkom fotografijom.