Autor: Administrator , 17. 6. 2015.

Svake godine u našoj školi radosno iščekujemo mjesec lipanj. Pitate se zašto? To je mjesec u kojem obilježavamo Dan škole koji, tradicionalno, uvijek bude ispunjen sportom, igrom i odličnom zabavom. Ni u petak, 12. 6., nije bilo drugačije jer smo cijelo prijepodne uživali u različitim natjecanjima i igrama u kojim su naši učenici sudjelovali kako bi osvojili slatke ngrade. Sportski je dan započeo biciklijadom u kojoj su se učenici, uz pratnju nastavnika, natjecali vezeći od Ilače do Tovarnika. Sportske aktivnosti nastavljene su kroz raznolike igre pa smo se zabavili navijajući za naše natjecatelje u nogometu, košarci, pikadu, boćanju, rolanju, izložbi kućnih ljubimaca, itd. Bio je to veseli sunčani dan u kojem smo svi uživali.