Poklade
Autor: Administrator , 10. 2. 2016.

"Poklade su, poklade su,

milo janje moje.

Barem da su, barem da su

u godini troje."

Stihovi stare pjesme preslikali su se 9. veljače 2016. na našu školu i naš Tovarnik. Oživjele ulice, bake poizlazile na "šorove", sjetile se svoje mladosti. A naši učenici, najbolji, sretni, veseli, raspjevani dočekani ispred općine od strane načelnice, donačelnika i djelatnika s prepunim košarama slastica.

Tovarnik "zapjevao" nošen svojom mladošću, prelila se "rijeka veselja" u školsku dvoranu, gdje je uz prigodni program i krafne naših teta iz škole i kolača iz roditeljske radinosti nastavljeno "ludovanje".

Krajnji cilj - neprocjenjiv, sinergija svih čimbenika škole, roditelja i lokalne zajednice. Pri tome manje je bitno tko je manje je bitno tko je osvojio 1., 2. ili 3. mjesto, svi su nagrađeni.