Poziv na nagradni likovni natječaj
Autor: Mirela Dješka, 19. 11. 2020.

POZIV ZA NAGRADNI LIKOVNI NATJEČAJ

OŠ Antun Gustav Matoš 19. studenog, 2020.g. raspisuje nagradni likovni natječaj za svoje učenike na temu „Klimatske promjene + voda + zrak + vrijeme + zemlja + sunce + ljubav“. Natječaj je dio Erasmus+ KA2 projekta "Climate, Culture and Citizenship: The Unity of C's".

Pozivamo sve učenike da sudjeluju na natječaju i daju svoj idejni prijedlog za logotip (logo, vizualni identitet) koji treba prikazati temu natječaja. Vjerujemo u vašu maštu i kreativnost i unaprijed se radujemo vašim uradcima.

Radovi mogu biti nacrtani ili izrađeni u digitalnom obliku (www.canva.com), a tri najuspješnija uratka bit će nagrađena.

Rok za predaju radova je 1. prosinca, 2020. g.

**Logotip, skraćeno Logo, je grafički znak, simbol, ikona, koji označuje neki proizvod, poduzeće, udrugu, projekt. Logo, logotip je prepoznatljivi zaštitni znak, vizualni identitet onoga što predstavlja. Može se sastojati od slova, crteža, grafike i drugih kombinacija.