Matoš fest
Autor: Administrator , 26. 5. 2016.

U našoj se školi u utorak, 24. svibnja, održao drugi Matoš fest. Ove godine bio je to pravi glazbeni festival, na kojem su učenici, učitelji i roditelji s oduševljenjem slušali male pjevačke zvijezde i navijali za svoje favorite. S velikim hitovima hrvatske i svjetske glazbene scene nastupilo je čak 16 učenika koji su nas zabavljali svojim pjevačkim i plesnim talentima, a stručni žiri trebao je donijeti tešku odluku o pobjedniku natjecanja. Treće mjesto osvojila je Antonija Grgić, učenica 8. razreda, drugo mjesto pripalo je duetu koji su činile sestre Valentina i Josipa Popović, učenice 3. i 5. razreda, a pobjednicama su zasluženo proglašene sestre Marija i Iva Čolić, učenice 3. i 8. razreda, koje su nas sve oduševile svojim pjevanjem i plesom. Matoš fest ponovno se pokazao kao izvor izvrsne zabave i druženja te vjerujemo da će se ta tradicija nastaviti i iduće školske godine. Već sada se radujemo novim pjevačkim zvijezdama koje će nam u budućnosti zasjati!

Više fotografija s ovog događaja pogledajte u našoj foto-galeriji.