Izlet učenika u Đakovo i Našice
Autor: Administrator , 7. 6. 2016.

Topli i sunčani kraj školske godine naši su učitelji i učenici iskoristili kako bi jedan dan proveli izvan svojih učionica i klupa. U petak, 3. lipnja, učenici 1. – 6. razreda sa svojim su učiteljima i razrednicima posjetili Đakovo i Našice te se zabavili provodeći vrijeme u prirodi i sa životinjama, ali i upoznavajući kulturu i povijest. U obilasku smo tako posjetili Državnu ergelu lipicanaca u Đakovu, Katedralu sv. Petra, divili se prostorijama dvorca obitelji Pejačević te svratili i u Našički Markovac u Zoološki vrt obitelji Bizik. U sjećanju će nam, kao najzanimljivije anegdote s izleta, svakako ostati pjesma u dvorcu koju smo zapjevali uz svirku našeg vjeroučitelja na Dorinom glasoviru, te jahanje na ponijima i bliski susret s „opasnim“ pitonom kojeg su se samo najhrabriji usudili uzeti u ruke.