Naš Mjesec ljubaznosti i tolerancije
Autor: Darja Šišić, 19. 11. 2018.

Gotovo mjesec dana dijeli nas od Božića i blagdanskog razdoblja u kojemu želimo jedni druge darivati malim ili velikim znakovima ljubavi, pažnje i prijateljstva. Vijeće učenika svojim je školskim prijateljima, učiteljima i ostalim djelatnicima odlučilo uljepšati tih mjesec dana iščekivanja te im je, povodom Svjetskog dana ljubaznosti i Međunarodnog dana tolerancije, poklonilo lijepe i tople ljudske poruke kojima žele sebe i druge potaknuti na uspjeh, samopouzdanje, prihvaćanje, poštivanje i hrabrost

U studenom se svake godine obilježavaju Svjetski dan ljubaznosti i Međunarodni dan tolerancije, čime se ljude diljem svijeta želi podsjetiti na važnost prihvaćanja različitosti, kao i na važnost malih i velikih djela ljubaznosti.

Mi smo odlučili cijeli jedan mjesec posvetiti ljubaznosti i toleranciji u našoj školi te jedni drugima ljubaznim riječima uljepšavati dane koje ćemo zajedno provoditi do Božića i zimskih praznika.

Članovi Vijeća učenika odlučili su taj mali, ali lijepi posao uzeti u svoje ruke te su iznijeli svoje ideje i zajedničkim radom prenijeli lijepe misli i poruke na papir.

Rezultat njihovog rada jesu tople i ljubazne poruke koje će nas u školskom holu neprestano motivirati, ohrabrivati i poticati na samopoštovanje, ali i na poštivanje i prihvaćanje drugih.

Ovom prilikom želimo i Vama poručiti:

Budite ljubazni prema drugima, poklonite nekome osmijeh, uljepšajte bližnjima i nepoznatima dan - budite jedni drugima prijatelji i unosite radost u život ljudi oko sebe! Dobro se dobrim vraća!

smiley