Maskenbal
Autor: Administrator , 20. 2. 2015.

Jučer su školskim hodnicima prošetale maske. Učenici su prikazali svu svoju kreativnost.

Prvašići su otplesali Fašnički ples. Učeni trećeg razreda pjevali su pjesmu Danas je fašnik. Učenici četvrtog razreda su tajnim glasovanjem izabrali i nagradili najbolje razredne maske - Mario Mijić i Josipa Popović.

Zatim se pristupilo izboru najbolje maske u razrednoj i predmetnoj nastavi. Razredna nastava– nagradu su odnijeli učenici drugog razreda – Valentina Popović (djedica) i Ana Grgić (bakica).

Osmaši su jučer pokupili simpatije svih prisutnih. Kako nije bilo moguće izabrati pojedinca nagradu je odnio cijeli razred.

Nakon izbora svi smo se zasladili odličnim krafnama iz školske kuhinje.

Maskenbal je završio pokladnom povorkom do središta sela.