Negativan test - pozitivna sjećanja
Autor: Ivan Kunac, 23. 4. 2021.

Negativan test - pozitivna sjećanja

Hrvatski školski muzej pozvao je svoju najvjerniju publiku - učenike i nastavnike osnovnih i srednjih škola, da im pošalju svoja lijepa sjećanja iz neobične 2020. godine jer se i u teškim trenutcima događaju lijepe stvari i trenutci. Sva lijepa sjećanja su objedinjena u jednu "knjigu sjećanja" koja je objavljena povodom Noći muzeja 2021. godine, a koja će se sačuvati u Hrvatskom školskom muzeju.

U projektu su sudjelovali i naši prvašići sa svojom učiteljicom Ružicom i tako s optimizmom ispratili 2020. godinu s nadom za dobru i zdravu 2021. godinu!

Kao zahvalu za sudjelovanje u ovom lijepom projektu, učenici i učiteljica su na dar dobili zahvalnice i digitalni primjerak knjige, koji će ostati trajno pohranjen u našoj knjižnici

Digitalni primjerak potražite ovdje!