AKTIVNOSTI, 7.4.2020.
Autor: Ana Koncul, 7. 4. 2020.

NASTAVNA JEDINICA: Površina pravokutnika i kvadrata -ponavljanje

ZADATCI:

Dobar dan dragi moji učenici.

Želim vam ugodan dan uz ponavljanje nastavnih sadržaja .Kao što sam informirala roditelje ovaj tjedan je tjedan ponavljanja i usmjeravanje na poboljšanje rada. Možete me slobodno pitati što vam nije bilo jasno i kako riješiti zadatke koje niste znali .

Ponavljat ćemo mjerenje površina i opseg pravokutnika i kvadrata uz kviz: worwall.net/hr/resaurce/1185414/matematika/mjerenje-površina

worwall.net/hr/resaurce/12385667matematika/opseg-i-površina-pravokutnika-i-kvadrata

PRILAGOĐENI PROGRAM /ISTO:

UTORAK:7.04.2020.

HRVATSKI JEZIK

NASTAVNA JEDINICA: Književnost/ odnosi među likovima / Nije kriv, Nada Iveljić

ZADATCI:

Danas ćete uživati u Školi na Trećem s učiteljicom Gordanom

Pozorno slušajte.

Radni materijal možete pogledati i preuzeti na Googlu ako ukucate Škola na Trećem-

Nastava na daljinu, raspored 7.04.2020. 4.razred.(kviz -interpretacija priče i samovrednovanje.)

Napomena . Ovaj tjedan je tjedan ponavljanja i usmjeravanje na poboljšanje rada.

Zadaća je pitati učiteljicu ako nešto nije jasno vezano za nastavne sadržaje Nastave na daljinu.

PRILAGOĐENI PROGRAM /ISTO:

Pogledati Školu na Trećem uz učiteljicu Gordanu.