TZK, 8.5.2020.
Autor: Ana Koncul, 8. 5. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

boraveći u dvorani i razmišljajući o prethodnoj igri "boca s vježbama" probao bih od vas dobiti nešto slično-neku igru aktivnosti.

Osmisliti igricu koja bi se mogla izvoditi u vašem okruženju (sobi, dvorištu, livadi), a za pomoć/rekvizite možete koristiti bilo što (bočicu, loptu, uže, igračku, obruč, vijaču, balon....) ili bilo što drugo potrebno da se igra ostvari.

U videu sam kratko i objasnio mogućnosti izvedbe ti igrica, a kada ih napravite , uslikate i pošaljete ja ću odraditi sve vaše igrice, snimiti sebe kako ih izvodim i staviti u našu učionicu (ovaj zadatak donosi i ocjenu u e dnevnik).

U slučaju nejasnoća slobodno me kontaktirajte .

Sportski pozdrav!