LIKOVNA KULTURA, 17.3.2020.
Autor: Ana Koncul, 16. 3. 2020.

Nastavna jedinica: Proporcije

Tehnika: Tempere,slikanje

Motiv: Kopački rit

Prvo pogledajte link koji sam vam poslala te na You Tube pogledajte filmove o Kopačkom ritu.

Proporcije ćete izraziti u slikanju motiva Kopačkog rita možete izabrati što želite slikati(pejzaž, životinje koje su nastanjene u Kopačkom ritu, šetnicu...). Slikate temperama.

Svoje radove predajete za 14 dana na moj email snjezana.djekic@gmail.com ili u učionici na Yammeru.

Ovu nastavnu jedinicu radimo dva školska sata tako da i slijedeći tjedan nastavljamo. Radove ćete fotografirati i poslati.

Sva pitanja u vezi ovog zadatka možete mi poslati na mail uz fotografije rad u određenoj fazi da bi vam mogla pojasniti likovni problem.

Sretno,kreativno i maštovito

Učiteljica likovne kulture