POVIJEST, 7.4.2020.
Autor: Ana Koncul, 6. 4. 2020.

Pozdrav svima!

Do sutra (utorak 7.4.) vas molim da svi učenici naprave Gmail račun (zanemarite ovu uputu ako ga imate)

Sutra ćemo se spojiti na zoom.us i imati video sat ponavljanja i stoga vas molim da pripremite pitanja ako ima nekih nejasnoća za gradivo. Pretpostavljam da ima.

Imat ćemo video sat sutra u 12:15 u skladu sa šk. rasporedom. Tko ne bude nazočan bit će mu upisan izostanak u e-dnevnik.

Dakle, napravite Gmail račun, otići ćete na zoom.us, ići na „join a meeting“, upisati svoj mail

i upisati moj ID: (dobit ćete ga u objavi ovoj i stoga pratite sutra uoči sata) te ćete se spojiti u videokonferenciju.

Bilo bi dobro da vi sami testirate aplikaciju ako ste u mogućnosti.

Hvala i lijep pozdrav