Odluka o neizboru
Autor: Ivan Kunac, 26. 2. 2020.

O NEIZBORU KANDIDATA PRIJAVLJENIH NA NATJEČAJ ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA STRUČNOG/NE SURADNIKA/ICE KNJIŽNIČARA/KE NA ODREĐENO NEPUNO RADNO VRIJEME

1.            Prema objavljenom natječaju za zasnivanje radnog odnosa od 04.02.2020. godine  nitko nije izabran na radno mjesto stručnog/ne suradnika/ice knjižničara/ke  na određeno nepuno radno  vrijeme, 1 izvršitelj/ica. Natječajni postupak će se ponoviti.

2.            Ova Odluka će se objaviti na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči OŠ Antun Gustav Matoš Tovarnik.

Obrazloženje:

Slijedom navedenog razloga, na sjednici Školskog odbora održanoj dana  26. 02.2020. godine  nitko nije izabran na radno mjesto stručnog/ne suradnika/ice knjižničara/ke    na određeno nepuno radno  vrijeme, 1 izvršitelj/ica. Natječajni postupak će se ponoviti.

Priloženi dokumenti:
Odluka_o_neizboru_knjiznicara-2020.docx (13.01 KB)