Natječaj za radno mjesto pomoćnika/ice u nastavi djeci s teškoćama u razvoju
Autor: Administrator , 10. 9. 2015.

VUKOVARSKO – SRIJEMSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK

VUKOVARSKA 1, TOVARNIK

KLASA:602-01/15-01/291

URBROJ:2188-94-15-01-01

Tovarnik, 11.rujna,  2015.

Temeljem Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj: 87/08., 86./09., 92./10., 105./10., 90./11., 16./12., 86./12., 126/12., 94/13., 152/14.) Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik,Tovarnik raspisuje

za radno mjesto

POMOĆNIKA/icu U NASTAVI DJECI S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU - prema projektu POMOĆ SE VRAĆA USPJEHOM: OSIGURAVANJE PODRŠKE POMOĆNIKA U NASTAVI DJECI S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU

- 2 izvršitelja na 20 sati-određeno radno vrijeme od 01.10.2015. do 30.06.2015. godine

- 1 izvršitelj na 25 sati-određeno radno vrijeme od 01.10.2015. do 30.06.2015.

UVJETI NATJEČAJA: pomoćnik u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju može biti osoba koja ima minimalno srednjoškolsko obrazovanje, protiv te osobe nije pokrenut kazneni postupak, u dobrome je psiho-fizičkome staju prema potvrdi liječnika, a stručni komunikacijski posrednik još mora imati završenu edukaciju za taj posao.  Prednost u zapošljavanju imati će oni kandidati koji su stekli formalno obrazovanje za pomoćnike u nastavi, koji imaju iskustvo u radu sa djecom s teškoćama u razvoju, te koji su se istaknuli vlastitim kompetencijama i volonterskim angažmanom u prethodnome razdoblju.

Na oglašeni natječaj temeljem članka 13.st.2. Zakona o ravnopravnosti spolova, mogu se prijaviti osobe oba spola.

Uz pisanu prijavu na natječaj je potrebno priložiti: životopis, presliku domovnice, presliku rodnog lista, presliku dokaza o završenom obrazovanju, presliku uvjerenja o nekažnjavanju ne stariju od 6 mjeseci, prijava HZZ o evidenciji nezaposlenih, presliku uvjerenja o formalnoj naobrazbi za pomoćnike u nastavi (ako ju posjeduju).

Prijave se podnose u roku osam (8) dana od objave natječaja osobno ili poštom na adresu:

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK

VUKOVARSKA 1, 32249 TOVARNIK

S naznakom :„Natječaj za pomoćnika u nastavi“.

Nepotpune i nepravodobne prijave se neće razmatrati.

Selekciju pomoćnika u nastavi izvršiti će stručna komisija formirana na početku provedbe projekta, te će njihov angažman biti volonterski. Komisija će biti sastavljena od predstavnika HZZ-a, predstavnika prijavitelja, partnera i organizacija civilnoga društva koje skrbe o osobama s invaliditetom.

Natječaj je objavljen na 11. rujna, 2015. godine na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama škole.