POZIV NA RAZGOVOR (intervju) kandidata s Povjerenstvom
Autor: Ivan Kunac, 3. 2. 2021.

Razgovor (intervju) kandidata s Povjerenstvom

održat će dana 12. veljače 2021. godine, s početkom u 12:00 sati,

u Osnovnoj školi Antun Gustav Matoš Tovarnik u Tovarniku

Na razgovor se pozivaju  slijedeći kandidati koji su zadovoljili uvjete natječaja :

Redni broj

Prezime i ime  kandidata

1.

Ivana Kožul

2.

Ako kandidatkinja  koji ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom/kinjom  natječaja.

Povjerenstvo na razgovoru  s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi.

Smatra se da je kandidat na razgovoru zadovoljio ako je ostvario o najmanje 15 bodova od ukupno 45 mogućih bodova.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na testiranju i intervjuu.

Poziv na razgovor  objavljen  je dana 03. veljače 2021. na mrežnoj stranici Osnovne škole www.os-agmatos-tovarnik.skole.hr u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI“.

Zbog epidemiološke situacije obvezno je:
- Nošenje zaštitne maske
- Dezinfekcija ruku