N A T J E Č A J za zapošljavanje osoba za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi
Autor: Ljiljana Bandić, 20. 2. 2017.

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK

KLASA: 602-02/01-01/ 22

URBROJ: 2188-94-17-01-01

Tovarnik, 20.veljače, 2017.godine

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi  ( NN br. 87/08., 86/09. ,92/10., 105/10. ,90/11., 16/12., 86/12.,94/13. i 152/14.) i sukladno uvjetima projekta“ Osiguravanje pomoćnika u nastavi učenicima s teškoćama u razvoju u Vinkovcima – faza II.“ koji se financira sredstvima Europskog socijalnog fonda u okviru Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014.-2020.,  ravnateljica Osnovne škole Antuna Gustava Matoša  u Tovarniku, raspisuje

za zapošljavanje osoba za obavljanje poslova

pomoćnika u nastavi

1. Pomoćnik u nastavi  …………. 1  izvršitelj-ica
  • na određeno, nepuno radno vrijeme od 25 sati tjedno.

OPĆI  UVJETI  NATJEČAJA:

1. Punoljetnost
  2. Hrvatsko državljanstvo
  3. Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta pomoćnika u nastavi
  4. Pisma preporuke

POSEBNI  UVJETI  NATJEČAJA:

1. Minimalno srednjoškolsko obrazovanje
  2. Protiv osobe nije pokrenut postupak sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Uz  pisanu prijavu na Natječaj kandidati su dužni priložiti:

1.Životopis ( vlastoručno potpisan, s navedenim podatcima o volontiranju – naziv institucije/udruge,tvrtke gdje je ostvareno volontiranje, iskustvo u radu s djecom i znanju stranog jezika)

2.Dokaz o državljanstvu ( presliku važeće osobne iskaznice ili presliku Domovnice),

3.Dokaz o stečenoj stručnoj spremi,

4.Uvjerenje da protiv osobe nije pokrenut kazneni postupak sukladno članku 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( preslika, ne starija od 6 mjeseci).

U prijavi kandidati obvezno trebaju navesti adresu stanovanja, kontakt broj mobitela i elektronsku poštu ( e-mail).

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Prijave s potrebnim dokumentima  dostaviti na adresu Škole:

OSNOVNA ŠKOLA ANTUN GUSTAV MATOŠ TOVARNIK

32249 Tovarnik, Vukovarska 1

- s naznakom: "NE OTVARAJ -  NATJEČAJ  ZA  POMOĆNIKA U NASTAVI"

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana  od dana objave na mrežnoj stranici i Oglasnoj ploči Škole,  te mrežnim stranicama i Oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje  u Vukovaru.

RAVNATELJICA:

Ljiljana Bandić, dipl.uč.