Javni pozivi
Odluka o odabiru najbolje ponude
Autor: Ivan Kunac, 11. 9. 2023.

O D L U K A

o odabiru najbolje ponude za  Osnovnu školu Antuna Gustava Matoša Tovarnik, koja je uz  suglasnost svih kolegijalnih tijela raspisala  javni poziv za prikupljanje ponuda za nabavu kruha i pekarskih proizvoda. Potrebe za školsku godinu 2023./2024. su:  2000 kom procijenjena količina.  Ponude su trebale sadržavati sljedeće:

- KRUH POLUBIJELI 600g- cijena po kom.

- KRUH SA SJEMENKAMA 600g -cijena po kom.

- krajnji rok za dostavu ponude je 09. rujna, 2023. godine

Obrazloženje:

Osnovna škola  A.G.Matoš Tovarnik, Tovarnik na svojoj web stranici i oglasnoj ploči u školi objavila je javni poziv poziv za prikupljanje ponuda za nabavu kruha i pekarskih proizvoda. Potrebe za školsku godinu 2023./2024. su:  2000 kom procijenjena količina.  Ponude su trebale sadržavati sljedeće:

- KRUH POLUBIJELI 600g- cijena po kom.

- krajnji rok za dostavu ponude je 09. rujna, 2023

Pristigla je jedna ponuda i to od: ENIS d.o.o. Hrvatskih Dragovoljaca 10,  32249 Tovarnik.

Sukladno uvjetu najpovoljnije ponude i jedine , odabrana je  ponuda  : ENIS d.o.o. Hrvatskih Dragovoljaca 10,  32249 Tovarnik.