FIZIKA, 17.4.2020.
Autor: Ana Koncul, 17. 4. 2020.

Rasprostiranje svjetlosti

Upute za sumativno vrednovanje

Pozdrav!

Nadam se da ste se odmorili jer vas novi zadatci iz fizike čekaju! Krećemo s proučavanjem svjetlosti. Pogledajte videolekciju i zapišite bilješke. Šaljem vam sažetak u Word dokumentu Rasprostiranje svjetlosti.

S obzirom da planiranu pisanu provjeru za idući petak ne možemo provesti, ocjenu ćete dobiti iz projekta. Zadatak projekta i smjernice za ocjenjivanje se nalaze u dokumentu Projekt za ocjenu. Izvještaj i slike pošaljite PRIVATNOM PORUKOM do idućeg petka, 24.04.

Učenici po prilagođenom programu rade isto, a dodatne upute imaju u dokumentu Dodatne upute za učenike po pp.

Ukoliko imate kakvih pitanja ili trebate pomoć, obratite mi se privatnom porukom. Sretno!