HRVATSKI JEZIK, 17.4.2020.
Autor: Ana Koncul, 17. 4. 2020.

Dragi učenici!

Budući da ste gotovo svi pročitali moju današnju poruku o probnom testu u alatu Testmoz, odlučila sam da vam već sada objavim upute koje će vam poslužiti za jednostavnu prijavu u test sutra. Podsjećam, taj sutrašnji test nije za ocjenu, nego samo proba za provjeru o glagolskim oblicima, da vidimo kako će sve funkcionirati i da se upoznate s ovim načinom rada. U ovom probnom testu pitanja će biti povezana s dramskim tekstom "Različitosti"" koji smo ovaj tjedan interpretirali. Još jednom potvrđujem da ćemo probni test provesti u 16 sati, no kako biste na vrijeme mogli početi, važno je da mi se najmanje 10 minuta prije tog termina SVI javite u zajednički inboks, kako bih znala da ste svi prisutni i spremni. Ovaj probni test bit će vaš zadatak za petak (17. 4.), stoga ništa drugo osim ovoga nećete imati za rješavati taj dan iz Hrvatskoga jezika.

Pozorno pročitajte upute koje vam prilažem, imate dosta vremena do sutra poslijepodne.

Priloženi dokumenti:
TESTMOZ_upute.docx (14.71 KB)