Natječaj za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
Autor: Ivan Kunac, 15. 2. 2019.

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi  ( „NN“ br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10. – ispr., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 94/13.i 152/14. ) ravnateljica  Osnovne škole Antun Gustav Matoš Tovarnik  objavljuje

NATJEČAJ  ZA  STRUČNO  OSPOSOBLJAVANJE  ZA  RAD

BEZ  ZASNIVANJA  RADNOG  ODNOSA

1. Učitelj/ica razredne nastave – 1 izvršitelj/ica na određeno puno radno vrijeme                                                  ­

UVJETI:

Sukladno članku 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( „NN“  br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10.  – ispr. , 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 94/13. i 152/14. ), Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško – psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu ( „NN“ br. 47/96. i 56/01. ).

NATJEČAJ  ZA  STRUČNO  OSPOSOBLJAVANJE  ZA  RAD

BEZ  ZASNIVANJA  RADNOG  ODNOSA

UVJETI:

***Uz pisanu prijavu na natječaj kandidati/kinje su dužni/e priložiti sljedeću dokumentaciju:

• životopis,
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi (  presliku diplome ),
  • dokaz o državljanstvu RH (  presliku domovnice ),
  • uvjerenje o nekažnjavanju u smislu članka 106. stavaka 1. i  2. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od 6 mjeseci,
  • potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje.

Priložiti preslike navedenih dokumenata, uz obvezu izabranog/e kandidata/kinje da nakon izbora dostavi izvornike istih.

Na natječaju ravnopravno mogu sudjelovati kandidati oba spola.

Prijave dostaviti na adresu: Osnovna škola Antun Gustav Matoš Tovarnik

Vukovarska 1, Tovarnik

32249 Tovarnik

s naznakom „ ZA NATJEČAJ „

Rok za podnošenje prijava je osam ( 8 ) dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te mrežnim stranicama Škole i  oglasnoj ploči Škole.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Natječaj vrijedi od 15 .veljače  2019. godine d o22 .veljače  2019. godine.

O rezultatima natječaja kandidati/kinje će biti obaviješteni/e u zakonskom roku putem web stranice Škole.

Natječajna dokumentacija može se podići u tajništvu Škole u roku od mjesec dana nakon završetka natječajnog postupka.

Ravnateljica Škole:Ljiljana Bandić, dipl.uč.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_za_strucno_osposobljavanje.docx (16.02 KB)